Nowa sauna

Sauny od wieków funkcjonowały w kulturach wielu narodów. Stosunkowo niedawno pojawił się nowy wariant tego urządzenia, czyli sauna na podczerwień. Warto dowiedzieć się o niej kilku podstawowych informacji. Oczywiście, ogólna zasada działania jest tutaj identyczna, jak w klasycznych saunach. Do naszego organizmu dostaje się ciepło, które powoduje silne pocenie się.

Dzięki temu możemy się pozbyć sporej liczby kalorii oraz toksyn, które znajdują się pod naszą skórą. Pobyt w saunie może więc nas odchudzić, a także nadać lepszy wygląd naszej cerze. Poza tym, taka sesja podziała pozytywnie na inne kwestie natury zdrowotnej, takie jak chociażby ciśnienie czy różnego rodzaju urazy. Jeśli nie wierzymy w lecznicze działanie sauny, to zapytajmy o nie naszego lekarza, który z pewnością się z nami nie zgodzi. Sauna na podczerwień od wersji klasycznej różni się kilkoma elementami.

Jest łatwiejsza w obsłudze, energooszczędna oraz bardziej praktyczna (dłuższe sesje przy krótszym oczekiwaniu na właściwą temperaturę).

www.california-tan.pl