Przemysł motoryzacyjny a kino

Aston Martin, którym jeździł James Bond jest nie mniej znany niż sam agent 007. Filmowe samochody robią furorę na świecie i stając się tak samo popularne jak ich kierowcy. Dostosowanie auta do wymogów filmu to nie lada wyzwanie dla producentów – ale to też z drugiej strony reklama, która z pewnością się zwróci. Do grona najbardziej znanych aut z filmów z pewnością należy samochód pogromców duchów – długi niczym limuzyna, w kolorach karetki z charakterystycznym osprzętem na dachu.

http://www.danoil.pl/oleje-przemyslowe-c-2.html Nowoczesny analizator spalin wykonuje wiele pomiarów jednocześnie

Kolejne ekstrawaganckie auto to DeLorean z dobrze znany z „Powrotu do przeszłości”. Otwierane do góry drzwi i nadzwyczajna moc latania – to istne auto przyszłości. Popularny garbus wrócił do łask po premierze filmu o Garbim. Ten sympatyczny wóz znalazł sobie nowe, wierne grono fanów.

Istną reklamą samochodów są kolejne części „Szybkich i wściekłych”. Dodge, Mitsubishi, Camaro, Jetta czy Mustang – po każdej części tego hitu, każdy nawet dorosły mężczyzna, marzy o takim aucie i choć przez chwilę chce się stać mistrzem kierownicy. Przemysł motoryzacyjny mocno zarysował się w przebojach kinowych. Samochody są nieodłącznym elementem większości bohaterów.

Dlatego też producenci toczą boje o to, czyje auto będzie grało główną „rolę” w filmie.

serwis toyota poznań