Innowacyjne wagony ze Świdnicy

Przemysł transportu to nieustany wyścig technologiczny o drobne ulepszenia i innowacje. W Świdnicy starają się tworzyć wagony, które w pozytywny sposób wyróżniają się na tle konkurencji.

Przede wszystkim wagony produkowane w tym mieście spełniają wszelkiego rodzaju wytyczne związane z europejskim transportem. Wagony są bardzo bezpieczne, a ryzyko ich wykolejenia jest niskie.

Dodatkowo są przyjaźnie nastawione do środowiska, wytwarzają bardzo mało hałasu i wszelkiego rodzaju spalin. Przede wszystkim są także wydajne i ekonomiczne – przy stosunkowo niskim ciężarze są w stanie przewozić relatywnie wiele ładunku.

Świdnickie wagony najczęściej wykonywane z czarnej stali o wysokiej wytrzymałości i niskiej podatności na uszkodzenia. Najczęściej jest to stal odporna na korozje.

Dodatkowo wagony mogą zostać zważone już po załadowaniu, bez stosowania wagi, co znacznie ułatwia ich eksploatacje i udostępnia dane niezbędne do efektywnego wykorzystywania wagonów. Świdnica fabryka dostarcza wagony do wielu europejskich państw.

Sprawdź: 

http://www.kia.wadowscy.pl/