Opieka osób starszych na Śląsku

Jesień życia to czas, który każdy z nas chciałby spędzić w spokoju, ciesząc się dobrym zdrowiem oraz obecnością bliskich. Niestety nie każda rodzina ma możliwość zająć się seniorem tak, by stworzyć dla niego optymalne warunki, poświęcić odpowiednią ilość czasu oraz otoczyć go niezbędną opieką. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi dom opieki SeniorPlus zlokalizowany na Śląsku, którego zadaniem jest opieka osób starszych.

Profesjonalna opieka nad seniorami

Wiemy, jak ważne dla rodzin seniorów jest zapewnienie im dobrych warunków oraz poczucie pozostawienia bliskiej osoby w najlepszych rękach, których specjalnością jest opieka osób starszych. Na Śląsku placówka SeniorPlus znajduje się w czołówce tego typu placówek. Charakteryzuje się świetnymi warunkami oraz wykwalifikowanym personelem, co pozwala rodzinom obdarzyć nas niezbędnym zaufaniem. Daje im także poczucie pewności oraz bezpieczeństwa, które zapewniamy każdemu kuracjuszowi przebywającemu pod naszą opieką.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, optymalnym rozwiązaniom oraz profesjonalnemu podejściu, jesteśmy w stanie zagwarantować osobom starszym opiekę na najwyższym poziomie. Zależy nam, aby każdy pensjonariusz poczuł się w SeniorPlus jak w domu pełnym ciepła, zrozumienia oraz otwartości na drugiego człowieka.

Więcej niż opieka osób starszych na Śląsku

Wiemy, że nie tylko zapewnienie osobom starszym miejsca zamieszkania pełnego opieki i bezpieczeństwa jest najważniejsze. Staramy się aktywizować pensjonariuszy tak, by budować w nich poczucie samodzielności oraz rozwoju. Nasi opiekunowie dbają o to, aby wolny czas spędzony był produktywnie i ciekawie, obdarzają też seniorów swoją pomocą, towarzystwem oraz uśmiechem. Zapewniamy też całodobowo niezbędną opiekę medyczną.

Pracownicy domu SeniorPlus specjalizują się nie tylko w opiece nad osobami starszymi ze Śląska. Zależy nam również na budowaniu pozytywnych, przyjacielskich relacji z kuracjuszami. Wiemy, że miła atmosfera, uśmiech i wzajemny szacunek sprawiają, że pobyt w placówce to nie jedynie wynikająca z potrzeb konieczność, a radość ze wzajemnego towarzystwa i przyjemnie spędzonego czasu.

Zapewniamy najwyższy poziom

Dbamy o to, by utrzymać wypracowane przez nas standardy, dlatego poddajemy nasze działania Systemowi Kontroli Jakości. Jest to innowacyjna metoda stosowana wobec placówek, których specjalnością jest opieka osób starszych na Śląsku. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić świetną jakość usług oraz wyposażenia.

Dla seniorów potrzebujących jeszcze wyższego poziomu profesjonalnej opieki przygotowaliśmy także ofertę pobytu rehabilitacyjnego. Opiera się ona na rehabilitacji medycznej, prowadzonej przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów z dostępem do sprzętu rehabilitacyjnego – także poza godzinami ćwiczeń z fizjoterapeutami.

Dbamy o to, by świadczona przez nas opieka nad osobami starszymi na terenie Śląska utrzymana była na jak najwyższym poziomie. Pragniemy, by każdy przebywający u nas pensjonariusz czuł się komfortowo, swobodnie oraz bezpiecznie.

Najlepsze Części audi w świetnej jakości http://www.danoil.pl/klber-c-8.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *