Tumieszkamy.pl – pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa

Jesteśmy marką działającą od wielu lat w branży zarządzania nieruchomościami, a szeroki zakres usług, jakie oferujemy, to rozwiązania skupione na realizacji celów naszych Klientów. Podpierając swoje działania bogatym doświadczeniem oraz energią doskonale rozumiejącego się zespołu zatrudnianych pracowników, nasza firma zarządza nieruchomościami dbając o to, aby nawiązana współpraca zawsze była podstawą do wydania przez Państwa pozytywnej opinii.

Prowadzona przez nas obsługa to nie tylko realizacja bieżących kwestii, ale również działania przynoszące długofalowe rezultaty. To m.in. optymalizacja kosztów Wspólnoty Mieszkaniowej, a także wdrażanie zdalnych rozwiązań upraszczających planowanie działań w obrębie nieruchomości. W rezultacie, korzystający z naszych narzędzi Klienci mogą nie tylko wygodnie i terminowo regulować należności za media, ale też na znacznie szerszą skalę i z większym wyprzedzeniem planować remonty, jednocześnie stale kontrolując poziom wydatków, co w ich opinii jest niezaprzeczalnym atutem.

Tumieszkamy.pl – opinie naszych Klientów są dla nas ważne

Ponieważ to właśnie na ich podstawie jesteśmy w stanie stawać się coraz lepsi w tym, co robimy i zaoferować dokładnie takie usługi, jakich oczekują nasi Kontrahenci. Skupiamy się więc nie tylko na realizacji wyznaczonych zadań, ale też na ciągłym poszukiwaniu jeszcze lepszych i skuteczniejszych rozwiązań. Obiektywnie analizujemy przekazywane nam przez Klientów dane, co ułatwia kontrolę finansów oraz optymalizację wydatków. Naszym priorytetem jest również Państwa bezpieczeństwo i wygoda, dlatego przygotowaliśmy infolinię działającą przez całą dobę, za pomocą której można zgłaszać wszelkie problemy w obrębie zarządzanej nieruchomości.

Propozycja dla właścicieli nieruchomości

Tumieszkamy.pl to marka największych spółek, oferująca innowacyjne rozwiązania oraz fachową obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami. Jeżeli są więc Państwo właścicielami budynku mieszkalnego, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

obsługa nieruchomości poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *