Woda niczym paliwo – cud techniki?

Potrzeba matką wynalazków! Samochody napędzane wodą już niedługo mogą stać się faktem. Ta istna rewolucja na rynku motoryzacyjnym może być przełomem! Auta poruszające się za pomocą wody będą bardzo tanie w eksploatacji, a do tego mają szereg zalet związanych z ochroną środowiska.

Ograniczenie wydobycia ropy i zmniejszenie emisji spalin do atmosfery. Człowiek odetchnie świeżym powietrzem! Nad tym rewolucyjnym wynalazkiem pracuje niemal cały świat.

Nawet Polak wymyślił innowacyjny silnik napędzany ropą oraz w dużej mierze wodą. Połączenie wody i ropy daje iście wybuchową mieszankę – powstający z niej tlen oraz wodór napędzają samochód.

W całej Polsce znajdziemy już kilkadziesiąt aut z zamontowanym systemem wynalazcy z Kielc. Oszczędne podróżowanie to coś, o czym marzy każdy nawet najmniej zapalony podróżnik.

Jeśli pomysł z samochodem się powiedzie, czeka nas prawdziwa rewolucja samochodowa. Pomoże nie tylko zaoszczędzić poważne pieniądze, w końcu prawie nic nie kosztuje, ale i wyjdzie nam wszystkim na zdrowie.

www.badaniapojazdow.pl